Zespół Specjalistów
w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Krośnie stanowią:

 

DYREKTOR
mgr Elżbieta Kozubal

 

PSYCHOLODZY Poczta e-mail
mgr Klaudia Kozak-Półchłopek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Elżbieta Hasiak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Iwona Socha Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Jolanta Wojdyła Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PEDAGODZY  Poczta e-mail
mgr Ada Barańska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Małgorzata Rybczyńska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Dorota Nakonieczna - Jamróg Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
mgr Agata Stachoń - Zygmunt
- zastępca dyrektora podczas jego nieobecności
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

LOGOPEDA Poczta e-mail
mgr Sabina Midura Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

LEKARZ
lek. med. Romana Boruta - Specjalista chorób dziecięcych

 

OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA
Beata Lenart - Starszy referent
Urszula Fecowicz - Sekretarz Poradni